Володимирецька централізована система публічно-

 

шкільних бібліотек

Нові книги Володимирецької ЦРБ

Андрухович С. Сузір'я курки [Текст]: [для мол. шк. віку] / Андрухович, Прохасько; [іл. М. Прохасько]. - Львів: Старого Лева, 2016. - 42, [5] с.: іл. Сузір'я Курки» — історія про дитинство і старість, про зв'язок між живими істотами і природою, про емпатію і страхи, про бабусю і дівчинку, рись і кота, про курку Марічку і велику зоряну курку іскру, яка дивиться на нас із Небес.  
Брати Капранови. Мальована історія незалежності України [Текст] / Капранови Брати.- К.: Гамазин, 2013. – 80с. Це – книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями. Качан А . За нашим садом грає море [Текст] / А. Качан. – К.: Веселка, 2016. – 96с.  
Горянич, М. Леся Українка і я [Текст] : оповід. про життя поетеси Лесі Українки / М. Горянич. — К. : Гамазин : Зелений пес, 2016. — 48 с. : ілюстр. - (Серія «12 балів»). У цій книзі Ви дізнаєтесь про життєвий та творчий шлях видатної української поетеси Лесі Українки, мужність, яку жінка виявляла протягом усього життя, незважаючи на те, якою б жорсткою не була до неї доля. Читач дізнається, у чому саме полягає міць та стійкість цієї тендітної дівчини.  
Гридін, С. Кігтик ковбаско / Сергій Гридін; худож. оформленя Андрій і Діна Нечаєвські. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. - 158с. П’ятикласникові Олегові життя власного кота Кігтика Ковбаска здається мало не щастям – їж, гуляй і вилежуйся, скільки влізе. Проте одного ранку хлопцеві доведеться прокинутися… котом. А Ковбаскові – піти до школи замість свого господаря. Якими пригодами обернулося це дивне перетворення – читайте у новій книзі Сергія Гридіна.  
Качан А.За нашим садом грає море: лірика, ігрова поезія/ А. Качан; худож. К. Лавро. – Київ: Веселка , 2016. – 96 с.: іл. Збірка дитячих віршів Анатолія Качана стане радістю для всіх дітей та їх батьків, адже твори поета написані крізь призму дитячого яснобачення та поетичного світосприйняття. Завдяки цьому вірші сповнені невимушеного ліризму та хвилюючої образності.  
Кирпа Г. Мій тато став зіркою : [для мол. шк. віку] / Г. Кирпа ; худож.-оформ. О. Була. - Львiв : Вид-во Старого Лева, 2015. - 36 с. : кол. іл. «Мій тато став зіркою» - зворушлива оповідь маленької дівчинки, тато якої загинув на Майдані. Дівчинки, якій важко змиритися з тим, що тато вже не пригорне її міцно-міцно, не малюватиме з нею пастельками тополю аж до неба, не побачить її маленької сестрички. Героїня книжки роздумує про зовсім недитячі теми: смерть, барикади, гради та біженців. А полеглий за правду тато світить їй із неба яскравою зіркою...  
Левицька В. Степан Бандера і я: оповідання/ В. Левицька.-К.: Гамазин, 2016. -48с. , іл. -(Серія «12 балів»). В новій книжці серії "Степан Бандера та я" ти зможеш прочитати про добу, коли жив цей неординарний чоловік, про події, що спонукали його до боротьби, та про несправедливі звинувачення, що їх фальсифікували недруги нашої країни. Легка мова не дасть тобі занудьгувати і дозволить прочитати книжку до останньої сторінки, а елементи енциклопедії та вміщена в кінці табличка дозволять використати книжку як додатковий матеріал на уроках історії України, для написання рефератів, підготовки до іспитів.
Лущевська, Оксана. Задзеркалля /Оксана Лущевська. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. — 128 с. Нікому не подобається лежати в лікарні. Але тут у Сашки є Ростя — її перше справжнє кохання. Тож вона почувається щасливою, аж доки на сусідньому ліжку не опиняється знайома дівчина Діна за крок від смерті. Підступні подруги, легковажні хлопці, такі складні й незрозумілі батьки… Хто винен, що Дінка стрибнула в Задзеркалля? І чи вдасться їй знайти дорогу назад, якщо Сашка цього дуже-дуже захоче?  
Мензатюк З. З. Як я руйнувала імперію : [повість : для серед. шк. віку] / З. З. Мензатюк. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 272 с. «Як я руйнувала імперію» - перша українська повість для підлітків про останні роки радянської імперії. Як жили радянські люди? Як ганялися за дефіцитними товарами? Кого боялися? І чого прагнули? Герої повісті – підлітки, що дружать, сваряться, хуліганять, часом навіть вдаються до чарів, а при тому опиняються в вирі суспільних змін. Читач зрозуміє, чому були неминучими й наступні потрясіння, що їх зазнала Україна. Чому розвалився Радянський Союз? І – найголовніше - хто його розвалив?  
Рибалко М. Марічка і Червоний Король. Місто непокірних : [для серед. шк. віку] / М. Рибалко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 256 с. – (Дивовижні світи). Марічка і її друзі знову потрапляють до світу Червоного Короля. Але тепер тут панує таємничий тиран Імператор. Він контролює майже цілий світ. Тільки Зелене Королівство відгородилося від нової цивілізації. Але син Зеленого Короля Перелесник приєднується до бунтівників, які прагнуть скинути владу Імператора. Чи зможе Марічка з друзями допомогти бунтівникам – читайте у другій книжці трилогії Марини Рибалко «Марічка і Червоний король».  
Рибалко М.Марічка і Червоний Король. Подорож туди, де сніг : [для серед. шк. віку] / М. Рибалко. - Львiв : Вид-во Старого Лева, 2016. - 272 с. - (Дивовижні світи) Будьте обережнішими зі своїми бажаннями! Адже коли дуже-дуже захотіти, можна потрапити поза межі Реальності! А там… поруч зі звичайними людьми живуть дракони, розбійники, королі природних стихій, котрим притаманні людські почуття. Повернення можливе тільки тоді, коли сила дружби здолає всі випробування і з’єднає в єдине ціле амулет «Скіфське сонце».  
Ручай, Ганна. Іван Мазепа і я [Текст] : оповідання/Ганна Ручай.- К.: Гамазин, 2016.-48с.: ілюстр. - (Серія «12 балів»). У даному виданні Ви дізнаєтесь основні факти та події історичної доби, коли жив гетьман Іван Мазепа, його долю та зраду, у якій його звинуватили недруги і самостійно зробити висновки і обрати, чий саме бік Ви займатимете у цій суперечці. 48с., іл. (Серія «12 балів»).  
Ручай Г. Маруся Чурай і я : оповідання / В. Левицька ; худож. І. Гречана. – Київ : Гамазин, 2016. – 48 с. : іл. – (12 балів). Як отримати 12 балів з літератури? Де знайти додаткову інформацію про того чи іншого письменника? У цій книжці ти дізнаєшся про життя та творчість видатної поетеси та співачки ХVІІ ст. Марусі Чурай, яка стала символом незнищенної української пісні. Ти зможеш сам розібратися, чому саме пісні цієї дівчини кликали до бою козацьке військо та зберігалися у пам'яті народу.  
Рутківський В.Гості на мітлі : казкова повість / В. Рутківський. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 240 с. Стара відьма разом зі своїм слугою, чаклунським котом Аристархом, отримала відрядження з Лисої гори. Вона має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, і викрасти якусь дівчинку для того, щоб зробити її своєю ученицею. Спочатку страшні посланці навіть перевиконують план...  
Старк У. Диваки і зануди : роман / У. Старк. –Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. –160 с. Симоні – дванадцять і в її житті повно прикрощів: через переїзд у нове помешкання треба змінити школу і покинути друзів, ще й зник улюблений пес Кільрой. У новій школі Симона мимоволі стає… Симоном, і їй навіть подобається спершу видавати себе за хлопця. Таємницю дівчинки знає лише дідусь-дивак. Але справжні проблеми починаються, коли Симона закохується…  
Сульберг, Аудгільд А.Хто проти суперкрутих / Аудгільд А. Сульберг; пер. з нор. Н. Іваничук. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. — 208 с. Дванадцятилітня Анна Беа вважає себе потворою, та й у школі на неї поглядають співчутливо. А дехто, особливо трійко крутелиць із їхнього класу, взагалі відверто з неї глумляться. Тому дівчинка мало з ким спілкується, і якби не найкращий друг Нільс, її життя було б зовсім нестерпним. Але Анна Беа доведеться поглянути в очі своїм страхам і дати відсіч суперкрутим.  
Ухачевський С. Казка старого мельника / С. Ухачевський ; худож. Стахівська. – Львів : Кальварія, 2016. – 104 с. : іл. Казка про перемогу світла над темними силами. Люди, звірі, рослини об’єднується, аби перемогти зло. І перемагають попри неймовірну потугу ворога... У цій книжці живуть Старий Мельник і хлопчаки, які люблять слухати його історії; відважний бурсак Миколка і чиста серцем Христина; Лісова Князівна і лісовик Буркотун; сварлива молодиця Параска Забрьоха та її чоловік Іван; а також песиголовці, повітрулі, вовкулаки, хухи та інша гидь нечестива. Головні герої книжки несподівано для себе стають Воїнами Світла, які попри неймовірну потугу темних сил, звільняють рідну землю від ворожої нечисті та повертають людям мир і спокій.  
Барви слова: книга про життєвий і творчий шлях Григорія Дем'янчука / упоряд.: В. Басараба, Л. Дем"янчук . - Рівне : Вол. обереги, 2016 . - 224 с. - ( Золоті імена Рівненщини) Це третя книга із серії "Золоті імена Рівненщини". Вона розповідає про життєвий і творчий шлях Григорія Дем'янчука - знаного в нашому краї журналіста і краєзнавця, який помер 16 років тому. Вшанувати пам'ять про непересічну людину у такий спосіб вирішили в обласній організації Національної спілки журналістів України.  
Береза Ю. Усмішкою витру сльозу: лірика, гумор і сатира / Ю. Береза . - Рівне: Вол. обереги, 2016. - 940с. У виданні напрацювання автора упродовж останніх п'яти років. Окрім звичних - гумору та сатири, Юрій Береза опублікував лірику, пародії, есе та публіцистику. Поет та журналіст висміює людські недоліки, уболіває за чистоту української мови, як людина та громадянин палко переживає за війну на сході України.  
Білоус І. П. Сурми над містами : іст.-драм. твори / І. П. Білоус. - Рівне : Волин. обереги, 2015. - 756 с Зібрання історико-драматичних творів Івана Білоуса. Крім відомих історичних драм «Марія – княгиня Рівненська (Несвицька)», «Гальшка – княжна Острозька», «Данило Галицький», «Семен Височан», у книзі вміщено неопубліковані раніше драми. У розділі «мої ролі» вміщено світлини з особистого архіву автора  
Гнатюк Г. Янголине мовчання: збірка вибраних поезій. – Рівне: О. Зень, 2016. – 76с. До нової книги поетеси Галини Гнатюк увійшли вірші, які відкривають людські почуття, обрії трепетної душі, яка співпереживає і болить, любить і кається, шукаючи себе у цьому світі.  
Добрийслідна землі: штрихи до портретів відомих журналістів Рівненщини/ редкол.: Д. В. Тарасюк, М. В. Кривий, Т. В. Ляшенко, В. В. Дроздюк. - Рівне: Вол. обереги, 2016. - 216 с. - ( Золоті імена Рівненщини ). Уцій книзі розповідається про відомих журналістів нашого краю.  
Енциклопедія сучасної України / Співгол. редкол.: І.М.Дзюба, А.І.Жуковський. – Т.17: Лег – Лощ. – К.: Ін-т енциклопедичних досліджень НАН України, 2016. – 712 с. Енциклопедія Сучасної України – перше багатотомне видання про Україну у всіх вимірах від початку 20 с поліття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, родах діяльності, поняттях, особах. Охоплює всі сфери життя в Україні, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті. У сімнадцятому томі подано 2560 статей, 2329 чорнобілих та 293 кольорові ілюстрації, 9 карт і 10 таблиць. Розрахована на широке коло читачів.  
Енциклопедія Сучасної України.Т.16 [Текст].-К.: ТОВ «Видавничий дім «САМ», 2016.- 712с. Енциклопедія Сучасної України – перше багатотомне видання про Україну у всіх вимірах від початку 20 с поліття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, родах діяльності, поняттях, особах. Охоплює всі сфери життя в Україні, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті. У 16-у томі подано 3004 статті, 2675 чорнобілих та 403 кольорові ілюстрації, 5 карт  
Книга з поліських клондайків або Денники літературних бурштинокопачів: альманах/ упоряд. О. Євтушок. - Рівне: Оповідач, 2016. - 72 с. Пропонований альманах – це найкращі зразки рівненської літератури останніх років. У віршованих та прозових текстах цього альманаху можна побачити прототипи героїв сучасного Полісся, або відстежувати тематичні тематичні чи стилістичні особливості найновіших рефлексій літераторів на тему бурш тину і його незаконного видобутку.  
Люліч В. З Аparoleni: поезії/ В. Люліч. - Рівне : Письменницька робітня "Оповідач", 2016. - 96 с . Тематичний діапазон нової книжки вкрай широкий: тут і осмислення природи поетичного натхнення, й й осягнення власної жіночої сутності, і любов у найширшому сенсі цього слова.  
Лукашевич Т. Гобелен. Батик/ Т. Лукашевич. - Рівне : У харватері істин, 2016. - 84 с . - ( Митці Рівненщини ) Дане видання репрезентує творчий доробок митця, у якому філософія автора, колорит, вишуканість техніки, символізм...  
Мельник І. Вікна. Книга перша: поезії/ І.Мельник.-Львів, Джезва, 2016.-104с. « Вікна. Книга перша» — одна із серії книг, у якій побачили світ поезії молодої рівненської поетеси з дорд оробку за 2007-2016 роки. Поезія Ірини Мельник — несподівана, розкута і ніжна. Вона поєднує в собі якісь зворушливі дитинні нотки з поважними дорослими роздумами і почуттями і дарує читачеві особливі, неповторні враження. Оригінальні ілюстрації Надії Каламєєць проникливо доповнюють усе мовлене і недомовлене авторкою. Ту Тут, у цій книжці, живуть вірші про любов і про війну, про дитинство і старість, про щастя і горе. їх можна просто читати — і ними можна милуватися, як одухотвореною, натхненною красою. Яка таки рятує світ — щодня.  
Погорина: літ. краєзн. альм. Рівненщини/ ред. і упоряд. Є. Цимбалюк. - Рівне: Азалія, 2016. - 375 с. – На сторінках видання друкуються твори членів Національної спілки письменників, їх молодих колег. Видається за сприяння: Рівненської обласної ради, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської організації Національної спілки письменників України  
Реабілітовані історією: у 27 т. / редкол. тоиу ( співгол. М. М. Драганчук). - Рівне: Дятлик М. Кн.6: Рівненська область. - 2016. - 628 с. Книга шоста тому включає біографічні довідки про 3868 осіб, які зазнали політичних репресій з боку радянського тоталітарного режиму, а згодом були реабілітовані, чиї прізвища починаються на букви Л., М, Н.  
Рівненська українська гімназія (1923-1939рр): культур.-освіт. феномен на тлі доби: монографія / В. А. Доброчинська. - Рівне: ПП Дятлик М. С., 2016. – 224 У монографії досліджено етапи створення і діяльність Рівненської української приватної гімназії в умовах Другої Речі Посполитої. Показано постаті окремих вихованців гімназії, які зберегли й крізь життя гідно пронесли дух національного відродження.  
Сучасні письменникиРівненщини: історія, бібліогр. довідки, контакти / Рівнен. обл. орг. Нац. спілки письменників України; упоряд.: В. Боровець, А. Лимич, Л. Рибенко. - Рівне : Оповідач, 2016. - 192 У довіднику міститься загальна інформація про 30-річний шлях Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, описи з її історії, спогади письменників та перелік літературних премій.  
Тата Рівна, Сладковська Т. Каламут: поезії / Тата Рівна, Т. Сладковська. - Рівне : Оповідач, 2016. - 64 с. Друга збірка рівненської поетеси Тати Рівної. Авторка не боїться бути різною – і у формі, і у змісті. Це позитив, бо немає нічого гіршого, аніж збірка у вигляді одного довжелезного тексту від початку до кінця. Тата Рівна у своїх поезіях постає водночас і по-філософськи задумливою, й скандально-іронічною, але переважно – гострою та драматичною.  
Тимчак, М. М. Крила на вітрі: вибрані твори/ М. М. Тимчак. - Рівне: О. Зень, 2016. - 160 с До книги увійшли поетичні і прозові твори, народжені душею письменника-громадянина, патріота України.Любов і ненависть, добро і зло змагаються у художньому слові автора. Але напружені крила його творчого лету дають читачам віру в перемогу незборимого світла над чорними вітрами сьогодення.  
Цимбалюк, Є. П. Провесінь - Осінь; Лінія розмежування: поезії / Є. П. Цимбалюк. - Рівне: Овід , 2016. - 100 Нова поетична книга Євгена Цимбалюка «Лінія розмежування» почала зароджуватися тоді, коли на Сході України було створено однойменний територіальний кордон – лінію розмежування як зародок примирення. Але в книзі своя лінія розмежування – між людськими душами, між їхнім покликанням і реальним життєвим втіленням. Тут своя надія і ворожнеча, добре і зле, щире і самолюбне, возвишене і приземлене…  
Історія. Історичні науки 

63.3(4Укр) А18 Авдєєнко, В. Київський патерик : 17 непростих питань української історії / В. Авдєєнко ; [пер. з рос. О. А. Концевич]. - Харків : Орбіта, 2016. - Книга. - 219 с. - ISBN 978-617-7466-09-

67.9(2)401 Б61 Білокінь С. Масовий терор як засіб державного управління в СРСР. 1917-1941 рр.: джерелознавче дослідження / С.І.Білокінь; І,М.Дзюба, переднє слово. – К.: Укр. Пропілеї, 2016. – 694 с.

63.3(4Укр) Г91 Грушевський М.С. Твори: У 50 т./редкол.: Г.Папакін, І.Гирич та ін. – Львів: Світ,2002- . Т. 47. Кн. ІІ: Меморіальна грушевськіана / упор. В.Тельвак. – 2016. – 424 с. – (Серія «Допоміжні матеріали: довідники, покажчики, архіви»).

63.3 (4Укр) Д 70 Достал Я. Європейське коріння: путівник - довідник/ Я. Дос- тал; пер.,упоряд. та допов. Ю. Фатули. - Ужгород: Карпати, 2016. - 328 с.: іл.

63.3(4Укр)4 К90 Куліш П. Повість про український народ/ упоряд. та автор втуп. статті В. Івашків; переклад з рос. Я. Приходи. – Тернопіль: Терно-граф, 2016.- 228с.:, іл..

66 Л64 Ліфтон Р.Д. Технологія «промивки мізків»: психологія тоталітаризму.- Х.:Віват, 2016. – 416с.

63.3(4Укр) С65Сорока Ю. Похід Сагайдачного на Москву. 1618/Ю.Сорока; худож.-оформлювач І.М.Алексеєва. – Харків: Факт, 2016. – 119 с.

63.3(4Укр)61 Т40 Тиліщак, В. 1930. У.С.Р.Р. Повстання / В. Тиліщак. - Київ : Смолоскип, 2016. - Книга. - 208 с. : іл.

66 Х 39 Херпен М. Х. Ван Війни Путіна: Чечня, Грузія, Україна: неза- своєні уроки минулого/ М. Х. Ван Херпен. - Х.: Віват, 2016. - 304 с. 14. 68.426 (4Укр) С 31 Сенюта І. Я. Права учасникі

Українська мова 
81.2Укр-5 К60 Колібаба Л. Словник дієслівного керування / Л.Колібаба, В.Фурса. – К.: Либідь, 2016. – 656 с. 
Художня література 

84.4Біл А48 Алексієвич, С. Чорнобильська молитва : хроніка майбутнього / С. Алексієвич ; пер. і післямова О. Забужко. - Київ : КОМОРА, 2016. - Книга. - 288 с. - ISBN 978-617-7286-05-8

84.4Вел Б51 Бернс, Роберт Моя любов : вибрані твори; пер. з англ. / Р. Бернс ; [упоряд. В. Ґабор]. - Львів : Піраміда, 2016. - Книга. - 416 с. - (Майстри Українського Перекладу). - ISBN 978-966- 441-

84.4Укр Б 48 Березовець Т. Анексія: Острів Крим: хроніки "гібридної війни": Вид. 2 -е/ Т. Березовець. - К.: Брайт Стар Паблі- шинг, 2016. - 408 с.

84.4Авс В 39 Верфель Ф. 40 днів Муса - Дага: роман/ Ф. Верфель; пер.Є. М. Тарнавського; худож. - оформ. О. А. Гугалова. - Х.: Фо- ліо, 2017. - 890 с.

84.4Укр В 48 Винниченко В. Намисто: мала проза/ В. Винниченко. - К.: Наукова думка, 2016. - 942 с.

84.4Укр6 Д21 Дацюк, Г. Янголи Небесної Чоти / Г. Дацюк. - Чернівці : Букрек, 2016. - Книга. - 320 с. : іл.

84.4Укр6 К61 Коломійчук, Б. В'язниця душ / Б. Коломійчук. - Харків : Факт, 2016. - Книга. - 220 с.

84.4 Укр6 К67 Корнійчук В.П. КольороМузика Слова/ Володимир Корнійчук. – К.:Жнець, 2016.-192с.: іл..

84(4Укр)6 К72 Костюк В. , Костюк Н. Казкові таємниці. Казки для дітей середнього віку. – К.: Укр. Письменник, 2016. – 80с.

84.4Укр6 К82 Кримський, А. Виривки з мемуарів одного старого гріховоди : вибране / А. Кримський. - Київ : Академія, 2011. - Книга. - 320 с.

84.4Укр6 К84 Крушельницький, А. Той третій : вибране / А. Крушельницький. - Київ : Академія, 2016. - Книга. - 320 с

84.4Укр Л 72 Лойко С. Аеропорт : роман/ С. Лойко; у новій допов. ред.; пер. з рос. О. Гончар. - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2016. - 376 с

84.4Укр6 М 14 Майданська С.В. Люблю любити любов ( статті і есе). – Житомир, Вид. ПП «Рута», 2016.-328с.

84.4Вел Н 55 Несбіт Е. Діти залізниці: роман/ Е. Несбіт; пер. з англ. О. Ломакіної. - К.: Знання, 2016. - 207 с.

84.4Укр П 32 Пишнюк Т. В. Божа вивірка: роман - молитва/ Т. В. Пиш- нюк. - Чернівці: Букрек, 2016. - 232 с.

84.4Укр6 П32 Підмогильний, В. П. Повість без назви... : вибране / В. П. Підмогильний ; [упоряд. і передм. Ю. Коваліва]. - Київ : Академія, 2016. - Книга. - 320 с.

84.4Укр1 П32 Підмогильний В.П. Місто; невеличка драма. – К.: Знання, 2016.-439с.

84.4Укр У 45 Український характер у кращих творах вітчизняних класи- ків. - Х.: Сиция, 2016. - 384 с.

84.4Укр Т 48 Ткач В. І. Війна і міф " Велика українська стіна"/ В. І. Ткач. - Чернівці: Букрек, 2016. - 244 с.: іл.

84.4 Авт Ш-91 Штіфтер А. Вітіко: роман / А. Штіфтер; пер. з нім. П.Таращука; худож.-оформлювач І.Алексеєва. – Харків: Бібколектор, 2016. – 793 с.

Щербак Ю. Хроніка міста Ярополя: вибрана проза / Ю.Щербак; передм. М.Жулинського. – К.: Укр. Пропілеї, 2016. – 680 с. – (Серія «In corpore»).

84.4Укр Я 98 Яцканин І. Ю. Мед і сіль: проза/ І. Ю. Яцканин. - Т.: Терно - граф, 2016. - 192 с.

 

1...2...3...4...5...6...7...