Володимирецька централізована система публічно-

 

шкільних бібліотек

Нові книги Володимирецької ЦРБ

Кідрук М. Твердиня: роман/Макс Кідрук; передм. Г. Пагутяк.– Х.: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. - 592 с.

Багато поколінь намагалися розгадати загадку загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота. П’ятеро друзів вирушають на пошуки цього таємничого міста і, як не дивно, знаходять його. Та чи вони перші, хто доклав зусиль для того, щоб легко розбагатіти? Вони ще не знають, що з цих місць ніхто не повертається живим…

Корній Д. Зворотній бік темряви: роман/ Дара Корній; передм. Г. Пагутяк. – 2-е вид., стереотип. - Х.: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. -320 с.

Разом зі своїм батьком лихим Стрибогом Мальва перейшла до світу темних. Її наставниця свідомо пішла на цей учинок, адже вважає, що Мальва сама повинна зробити вибір, на чиєму боці їй залишитися. Знання Мальви зростають з кожним днем, і темний бік приваблює своєю силою та обіцянками цілковитої влади, адже її батько Стрибог — наймогутніший із темних. Але на світлому боці в неї залишилися близькі люди та коханий... Від того, чи витримає Мальва випробування, залежить доля багатьох світів, але не можна недооцінювати підступність темної сили...  

Корній Д. Крила кольору хмар: роман/Дара Корній, Тала Владимирова; передм. Т. Белімової. - Х.: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. –320 с.

Ада росла без матері, а батька взагалі не знала. Вона навіть не здогадувалася, що народилася в сім`ї янголів і стала вигнанницею, сірим янголом. Ні добро, ні зло не беруть її на свій бік. Господар клубу «Темний янгол», в якого дівчина працює, теж виявився не простою людиною. Він наказав Аді забрати душу Ірен, її подруги. Дівчина не може відмовитися. Чи може? Адже чимало людських душ у полоні Господаря і благають про допомогу. Вона може загинути, допомагаючи їм. Але настав час робити вибір. Що обере Ада — темну чи світлу сторону?  

Кідрук М. Небратні. Україна - Росія: енциклопедія протистояння / Макс Кідрук; передм. А. Любки. - Х.: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. -304с.

Наводячи переконливі історичні приклади, автор розвінчує багатолітній міф про братерство та спорідненість українців і росіян, а також пропонує читачу власний погляд на передумови сучасного україно-російського конфлікту. Це перша публіцистична книга Макса Кідрука.  

Абеді І. 5 зірок для Лоли/ Ізабель Абеді. – Х.6 Ранок, 2015.- 288с.. іл.

Кризи, кризи, скрізь і в усьому кризи… Як дати цьому раду? І знову Лола вночі обертається на знаменитого кухаря, єдиного в світі знавця таємних властивостей прянощів та приправ. Її дивовижними стравами захоплюються зірки кіно і поп-музики, індійські гуру і знамениті ресторанні критики... А вдень вона бере участь у шкільному проекті «Ідеальна вечеря», і цей, здавалося б, нехитрий конкурс несподівано допомагає нашій героїні не тільки навчитися готувати по-справжньому, а й розв’язати безліч своїх і чужих проблем. А заразом — розкрити одну дуже серйозну таємницю, яка має безпосереднє відношення до батьків самої Лоли і її подруги Фло. Хто б міг подумати, що замолоду наші близькі були такими?..  

 

1...2...3...4...5...6...7...