Володимирецька централізована система публічно-

 

шкільних бібліотек

Нові книги Володимирецької ЦРБ

Виткалов С. В. Рівненщина: Культурно – мистецький потенціал в парадигмах сучасності: монографія. – Рівне: ПП ДМ, 2012. – 416 с.: іл.. Книга являє собою дослідження культурно – мистецьких процесів, що відбуваються сьогодні в одному із самобутніх регіонів України. Виявляються провідні тенденції в культурній діяльності Рівненщини: подано «творчі портрети» окремих діячів культури і мистецтва краю.  
Малаков Д. В. Мальовнича Україна: альбом / Д. В.Малаков; втсуп. ст. В. М. Кузьменка; фотозйомка А.А. Прибєги. – К.: Мистецтво, 2011. – 336 с.: іл. Альбом розповідає про багатовікову культуру та мальовничу природу держави Україна. Храми і монастирі, замки і фортеці, палаци і маєтки та сучасні споруди характеризують творчий злет народних майстрів і професійних митців, які від часів Київської Русі до сьогодення створили неоціненну спадщину нашого народу. Видання знайомить із різноманітними чарівними куточками всіх регіонів країни – від Карпатських гір на заході до донецьких степів на сході, від голубоплесого озерного Полісся на півночі до сонячних берегів Криму й Одеси на півдні.  
Олефіренко М.М. Пора цвітіння терну: романи / М.М. Олефіренко; передм. М. Жулинського. – К.: Україна, 2011. – 624 с.: порт. Романи представляють широку панораму надзвичайно важких періодів в історії українського народу, зокрема полтавського села: розкуркулення і голодомор 1932 – 1933 років, укрупнення і знищення хуторів у 70 – 80 роки минулого століття.  

***

1...2...3...4...5...6...7...8...