Володимирецька централізована система публічно-

 

шкільних бібліотек

Проекти. Конкурси

***

Інформація

про умови участі обдарованих дітей із родин учасників АТО та загиблих за часів Майдану та АТО у проекті видання дитячого літературного альманаху «Ангел на ротації»

Видання передбачає поетичні та прозові доробки( казки, легенди, оповідання) наймолодших письменників Рівненщини, яких безпосередньо тореається питання української жертовності та героїзму, котрі проявляють їхні батьки та рідні.

Тема – патріотизм, любов до батьків, України та рідного краю, його природи та суспільного середовища.

Умови публікації: приймаються 3-4 вірші або прозовий текст (казка, оповідання), розміщений на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-4, (14 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал).

Термін подання творів: до 5 березня 2017 року.

Роботи надсилати (на диску) із повним ім’ям, прізвищем автора та короткою біографічною довідкою на адресу: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 1, Рівненській організації Національної спілки письменників України або на електронну адресу: roonspu@gmail.com для попереднього узгодження.  

***

Всеукраїнський конкурс «Наша спадщина»

ПОЛОЖЕННЯ

про регіональний етап Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина» Всеукраїнський конкурс «Наша спадщина» проводиться у рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді», що покликаний популяризувати надбання національної та всесвітньої культурної спадщини. Ініціаторами та організаторами конкурсу є: Міжнародний фонд культурного співробітництва та Державна бібліотека України для юнацтва.........скачати 27,7Kb(docx)  

***

Конкурс вшанування пам'яті нашого земляка - Михайла Дубова

Наказ№76Про затвердження Положення про районний конкурс літературних творів імені Михайла Дубова

Положення про районний конкурс літературних творів імені Михайла Дубова 
Заявка на участь в районному конкурсі літературних творів імені Михайла Дубова 

 

***

Користувачі Володимирецької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек взяли участь у загальнонаціональному конкурсі дитячих творчих робіт «Мрії про Україну: дитячий погляд». На конкурс було представлено роботи у трьох номінаціях: поетичний твір, прозовий твір, малюнок. Вікова категорія: з 10 до 16 років. Роботи, які зайняли перші місця на районному етапі конкурсу були надіслані на обласний етап.

У обласному етапі конкурсу у номінації «Поезія» перемогу здобув Дмитро Килюх, користувач Старорафалівської публічно-шкільної бібліотеки.

Конкурс дитячої творчості було оголошено Національною бібліотекою України для дітей спільно з Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» з нагоди 25-річчя Незалежності України.

Основним завданням конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд» є утвердження в свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей та підлітків, спонукання учасників до творчості.

Метою конкурсу є формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою та розвитком.  

***

Гранти та стипендії кращим 

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков урочисто вручив гранти та стипендії митцям Рівненщини. Серед них, сестри Любов та Анастасія Бачинські, читачі Іванчівської публічно-шкільної бібліотеки.

Кошти, в розмірі 6 тисяч гривень, вони отримали для реалізації творчого проекту-видання збірки власних творів «Волошкове дитинство».

Щомісячну стипендію голови облдержадміністрації цьогоріч отримуватиме пенсіонер,ветеран бібліотечної справи, в минулому бібліотекар районної бібліотеки для дітей, Надія Симонюк.

Володарів грантів та стипендій привітав заступник голови обласної ради Степан Павлюк. Проекти підготовлені та подані за ініціативи та підтримки адміністрації відділу культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації.

Це четвертий виграний грант для творчо обдарованої молоді-читачів нашої бібліотечної системи.

За кошти гранту видано збірку Л.Бірук «І знов хвилює батьківська земля»(2008р.),О.Камінської «У полоні думок»(2009р.), О.Булан «Нитка реальності»(2011р.)

Читаємо усюди!

З 22 по 29 вересня 2014 року проходив конкурс фоторобіт на тему «Читай усюди», ініційований Українською Бібліотечною Асоціацією та Фондом Дарини Жолдак. Серед презентованих 218 бібліотеками робіт зі всієї України Городецька публічно-шкільна бібліотека ввійшла в десятку переможців. Фондом була призначена нагорода, у вигляді трьох коробок з книгами, загальною кількістю близько 60 видань.

Серед них: Твори Ролінг К. «Гаррі Поттер», Льюіса К. «Хроніки Нарнії», Коельо П. «Рукопис, знайдений в Аккрі»; дитяча література: казки братів Грім, казки Гауфа, Л.Толстого, К.Чуковського, українські народні казки, загадки, лічилки і т.д. Велике різномаїття енциклопедичних видань: «Царство комах», «Техніка для малюків», «100 дивовижних фактів», «Історія відкриттів», «Дослідження космосу», тощо. Дарунок для бібліотеки прийшов символічно 30 вересня, саме у Всеукраїнський день бібліотек і відразу ж був презентований для школярів. В свою чергу, взявши участь у конкурсі бібліотека змогла збагатити свій фонд цікавими джерелами та яскравими матеріалами.  

***

За результатами 13-го раунду Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами «Бібліотеки та охорона здоров’я» переможцем визнано Володимирецьку центральну районну бібліотеку, проект «Планування сім’ї та репродуктивне здоров'я населення».

Цільовою аудиторією цього проекту буде, насамперед, сільська молодь та студенти району, дівчата з кризових сімей та інших груп ризику, для яких бібліотека запропонує нові спеціалізовані тренінги, онлайн-консультації, відео -, фото та інформаційні матеріали щодо збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. 

***

«Бібліоміст» визначила групу українських публічних бібліотек, що пройшли відкритий конкурсний відбір і стали переможцями п'ятого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг із використанням вільного доступу до інтернету. До участі в цьому раунді конкурсу долучилися районні та міські бібліотечні системи та бібліотеки, які перемогли за результатами 1, 2, і 3 раундів цього ж конкурсу, ефективно впроваджують інноваційні бібліотечні послуги, а також змогли залучити необхідне співфінансування.

"...1...2...3..."