Cело сьогодні

Городецька сільська рада.

Голова: Басик Ірина Миколаївна тел.:6-24-91

Секретар: Міцута Наталія Борисівна тел.:6-24-91

Городецьке дослідне господарство.

Директор дослідного господарства: Буряченко Віктор Васильович тел.:6-25-16

У господарстві створено племінну ферму. Прибутковим є молочне тваринництво. Господарство спеціалізується на вирощуванні зерна та хмелю.


Городецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Директор: Сернюк Ганна Федорівна - тел.:6-25-24

В школі навчається 378 учнів. В складі педагогічного колективу 43 вчителя, з них 34 колишні вихованці школи.Три – відмінники освіти України. Кожен третій випускник школи – медаліст.


Публічно – шкільна бібліотека.

Зав. бібліотекою: Салівоник Лариса Миколаївна
Бібліотекар:Рябченко Наталія Миколаївна
Книжковий фонд – 22822
Читачі - 922
Книговидача - 17124

НОВИНИ

02.10.2017р. – інтернет – мандрівка «Цілюща сила музики» (Міжнародний день музики)

02.10.- 07.10.2017р. – конкурс малюнків «Чарівний світ пензля» (до Дня художника);

13. 10.2017р.– літературна вікторина «Від козаків до наших днів»  

***

Громадське обговорення 2012 р. сіл Городець та Сварині

Громадські обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади ?» пройшли в приміщенні Городецької загальноосвітньої школи на педраді педагогічних працівників 1 квітня 2012 року о 15 год . Присутніх – 51 чол. Присутні заповнили анкети.

***

30 березня о 11 год. відбулося засідання педагогічної ради загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., с. Сварині.

Педрада

Працівники школи заповнюють анкети 

Долучаємось до участі в обговоренні. Кидаємо в скриньку свої пропозиції. 

 

Анкети заповнюють в магазині. 

Присутніх – 22 члени педагогічної ради.

Третім питанням було: «Обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади?», за зверненням голови облдержадміністрації Василя Берташа».

По цьому питанню виступила бібліотекар, яка зачитала лист Василя Берташа, а також проаналізувала читаність серед школярів і попросила педагогічних працівників взяти участь в обговоренні, а також заповнити анкети.

До обговорення долучились всі вчителі, а деякі з них внесли конкретні пропозиції щодо покращення умов перебування в бібліотеці, а також надавання нею бібліотечних послуг.

Виступила вчитель початкових класів, Гугайло Катерина Тимофіївна, яка внесла пропозицію, що доцільно було б розширити приміщення і зробити читальний зал, а також хотілося б мати сучасні стелажі і меблі, а також телевізор.

Вчитель світової літератури Ніна Віталіївна Лоренц виступила, і сказала, що вона хотіла б бачити в бібліотеці не тільки комп’ютер , а й мати доступ до мережі Інтернет, а також копіювальну і розмножувальну техніку, що значно допомагало б при підготовці до уроків.

Вчитель української мови та літератури, Кривко Тетяна Михайлівна, в своєму виступі наголосила що вона хотіла б бачити в бібліотеці більше програмових творів, а також методичної літератури.

Соціальний педагог, Савостяник Ольга Іванівна, виступила і сказала, що в бібліотеці вона хотіла б відпочити. Наприклад: в читальному залі почитати дозвіллєві журнали, а додому взяти літературу сучасних письменників.

***  

Городецький будинок культури

Директор:Кривко Наталія Соломонівна
Художній керівник:Кічола Галина Петрівна

Національною спілкою письменників України започатковано щорічні зустрічі “Городецький автограф”, закладено алею письменників України.


Copyright,Володимирецька ЦСПШБ