Володимирецька централізована система публічно-

 

шкільних бібліотек

Володимиреччина туристична

РОК «БІЛЕ ОЗЕРО»

 Державне підприємство реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле Озеро», знаходиться на «перлині Полісся» - озері Білому, яке мaє плoщу 453 гa., цe другe зa вeличинoю oзeрo в Рiвнeнcькiй oблacтi. В бoлoтиcтoму aрeaлi oзeрa дoci збeрeглиcя рiдкicнi рocлиннi рeлiкти льoдoвикoвoгo пeрioду. Тут найвищий вміст гліцерину у воді - 6.37 мг/л - а вода м’яка навіть на дотик, це найпрозоріше озеро в Україні, дно видно на глибину до двох метрів, воду з нього можна навіть пити, тому лікувальні властивості озера унікальні, вода лікує шкірні захворювання. З історії, до 1939 року вузькоколійкою польським панночкам у діжках доставляли білоозерну воду - аби вони приймали ванни краси. Гарне, затишне містечко зі своїми вуличками і будинками, що потопаютьу зелені дерев. Прийом відпочиваючих розпочинається з 1 червня та працюватиме оздоровчий комплекс до 1 вересня, термін відпочинку протягом сезону не обмежений, комплекс розрахований на 468 місць відпочиваючих.

РОК «Біле озеро» дарує Вам чудову можливість приємного відпочинку, насолоджуватися живописним поліським пейзажем, оздоровитись та знайти нових друзів.

До Ваших послуг:

 • затишні три та чотиримісні номери;

• можливість взяти на прокат холодильник, електроплиту;

• їдальня на 300 посадочних місць;

• кафе-бар;

• спортивний майданчикики: (баскетбольний, два волейбольні, футбольне поле та інші спортивні споруди);

• медпункт (цілодобово працює медпрацівник);

• автомобільна стоянка з цілодобовою охороною;

• човнова станція;

• пункт прокату (прокат велосипедів та туристичного інвентарю);

• танцмайданчик;

Приймаються колективні заявки на відпочинок, проведення корпоративів, днів народження, спортивно-масових заходів. Оплата по перерахунку, або за готівку.

 

Адміністрація управління соціальними об’єктами ВП «РАЕС»  

***

 

***
 

Володимирецький район лежить в межах Волинського пасма, у північно-східній частині Рівненщини. В центральній частині поширені горби та пасма заввишки 8-20 метрів, розділені численними заболоченими зниженнями. Територія сучасного району займає 194,1 тис. га. і межує з Костопільським, Сарненським, Дубровицьким, Зарічненським районами Рівненської області та Волинською областю. На території району у 67 населених пунктах проживає 61,7 тисячі чоловік, з них 11,9 тис. осіб міське населення та 49,8 тисяч – сільське. Щільність проживання населення становить 32 особи/км2. Адміністративний центр – смт Володимирець. Населені пункти об'єднані у 30 сільських і 2 селищні територіальні громади. На території району розташоване місто обласного підпорядкування - Кузнецовськ та одне з найбільших підприємств атомної енергетики України - Рівненська АЕС. Район має добре розвинуте транспортне сполучення: територією проходить автодорога державного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин, залізниця «Київ-Львів», вузькоколійна залізниця «Антонівка-Зарічне», забезпечене автобусне сполучення з усіма населеними пунктами району, є 2 залізничні станції (ст. Антонівка, ст. Рафалівка). Рішенням сесії районної ради від 25.11.2008 №333 «Про затвердження символіки Володимирецького району» затверджений сучасний герб і прапор Володимирецького району. Володимирецький район особливий тим, що на його території знаходяться 8 державних заказників місцевого значення і державний заказник "Білоозерський", в якому є чимало озер, зокрема Воронківське й Біле. Флора й фауна району надзвичайно багата й різноманітна. У навколишніх лісах водяться дикі кабани, кози, вовки, лосі, з птахів - тетеруки, куріпки, журавлі. Серед дерев переважають сосна, дуб, у заболочених місцях - вільха. Ліси багаті на гриби і ягоди: чорниці, брусницю, ожину, журавлину тощо. Достатньо зарибненими є річки Горинь та Стир, озера Біле, Воронківське та інші водойми. На Володимиреччині наявні родовища глини, мідної руди, торфу, базальту, білого кварцового піску, що сприяє значному розвитку промисловості краю.